Jesteśmy młodą , dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi kurierskie na terenie całego kraju. Naszą podstawową dewizą jest szybkość działania. Wiemy , że na obecnym rynku czas to pieniądz a my chcemy zapewnić Państwu jak największe zyski.

Stanowimy zgrany zespół ambitnych ludzi , którym zależy na rozwoju firmy i budowaniu trwałych relacji z naszymi Klientami.

tani kurier dragonkurier

Korzystając z naszych usług zauważą Państwo , że w naszej firmie najważniejsze jest zadowolenie Klienta , nasi przedstawiciele często pracują w nadgodzinach a kurierzy są sumienni i punktualni.

Najważniejsze jest zaufanie klientów

Do tej pory zaufało nam wiele firm oraz klientów indywidualnych. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby realizować ich zamówienia z najwyższa precyzją.

Kontakt z nami jest łatwy – można zadzwonić , odwiedzić nasz Punkt Obsługi Klienta lub wysłać zlecenie online poprzez naszą stronę www.dragonkurier.pl.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że będą Państwo z nich zadowoleni.

Zamów taniego kuriera – wybierz najlepsza ofertę

Dzięki naszej prostej w obsłudze wyceniarce każdy ma możliwość poznania ceny za swoje zlecenie. Wystarczy podać podstawowe dane na temat przesyłki. Trzy wymiary oraz waga są niezbędne do obliczenia kosztów usługi kurierskiej. Podaj je w formularzu poniżej, a w ciągu ułamka sekundy poznasz koszt Twojej paczki kurierskiej. Możesz wysłać ją do dowolnego miejsca w Polsce, Unii Europejskiej a nawet na Świecie. Wybierz kraj nadania i doręczenia aby poznać dokładną cenę. Im dalej przesyłka jest dostarczana tym droższy będzie jej koszt. Wejdź na stroną główną i kliknij przycisk “Zamów kuriera”.